Czech English

ČlánkyČlánky: Urychlení objednávky - platba předem

Platba předem

Abychom Vám mohli nabídnout co největší komfort objednávání, snížili náklady na přepravu a urychlili dodání zboží, přistoupili jsme k následujícímu kroku.

U veškerých objednávek s volbou platby předem na náš účet k samotné expedici stačí, abyste nám na email zaslali potvrzení (printscreen) o provedené platbě z Vaší banky, na základě kterého bude zboží expedováno v co nejkratším termínu.

Věříme, že tímto krokem vyjdeme vstříc zákazníkům, pro které je platba předem na účet pohodlnější, ale kvůli rychlosti doručení volí možnost platby na dobírku.

NovinkyFacebook

ČlánkyČasté dotazy

Kolik sad potřebuji na jednu motorku, auto, čtyřkolku, kolo? Na jednu motorku, auto, čtyřkolku, kolo Vám vystačí jedna sada.

Rád bych objednal jiné než vyobrazené proužky, je to možné? Ano, budeme se snažit maximálně vyhovět všem Vašim požadavkům.

Vyrábíte i jiné samolepky než proužky na ráfky? Ano, vyrábíme jakékoliv samolepky. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@prouzky-na-rafky.cz.

HodnoceníHodnocení

Petr: HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Komentář: Objednávka i doručení v naprostém pořádku. Spokojenost

Jakub Hrubý: HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Komentář: Jsem maximálně spokojený. Minulý rok jsem koupil proužky, pořád vypadají jako nové a drží skvěle. Teď jsem si nechal udělat samolepky na zakázku a taky vypadají úžasně a k tomu velmi příjemná paní, která se mnou vše konzultovala. Doporučuju!